126
70245

Okänd konstnär 1600/1700-tal

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
8 500 SEK
Okänd konstnär 1600/1700-tal

St Jakobs uppenbarelser

Uppfodrad duk 62 x 48 cm.

Repor, smärre färgbortfall.