126
70245

Okänd konstnär 1600/1700-tal

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
8 500 SEK
Okänd konstnär 1600/1700-tal

St Jakobs uppenbarelser

Uppfodrad duk 62 x 48 cm.

Repor, smärre färgbortfall.