13
69961

SKÅLAR,

Utropspris
500 - 600 SEK
44 - 53 EUR
46 - 55 USD
Klubbat pris
600 SEK
SKÅLAR,

två stycken, kompaniporslin. Qing dynastin, Qianlong (1736-95). Dekor i famille rosefärger av blommor. Diameter 14,5 cm.

Skador, lagningar.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

24. Antonio Citterio, skåp, "Alcor Storage", Maxalto för B&B Italia, Italien efter 2014.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK