13
69961

SKÅLAR,

Utropspris
500 - 600 SEK
48 - 57 EUR
54 - 65 USD
Klubbat pris
600 SEK
SKÅLAR,

två stycken, kompaniporslin. Qing dynastin, Qianlong (1736-95). Dekor i famille rosefärger av blommor. Diameter 14,5 cm.

Skador, lagningar.