130
70045

SALTKAR,

Utropspris
500 - 600 SEK
44 - 53 EUR
47 - 56 USD
Klubbat pris
900 SEK
SALTKAR,

porslin. Qing dynastin, Kangxi (1662-1722). Dekor i underglasyrblått av växter. Diameter 9 cm.

Spricka, nagg.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

382. Matta, rölakan, Sverige 1920-tal -1930-tal, ca 180 x 104 cm.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
8 000 SEK