132
70257

ATELIER BORGILA,

Utropspris
6 000 SEK
523 EUR
547 USD
Klubbat pris
7 500 SEK
ATELIER BORGILA,

cocktailglas, 6 st med bricka, Stockholm 1951 (brickan) och 1961, sterling. Vågbandsdekor, glasen invändigt förgyllda. Brickan diameter 27,5 cm, glasen höjd 7,4 cm, vikt tillsammans 1390 g.

Smärre bucklor. (7)