185
70355

SPEGELLAMPETT,

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
291 - 388 EUR
333 - 443 USD
Klubbat pris
5 400 SEK
SPEGELLAMPETT,

för ett ljus. Sengustaviansk. Förgylld och bronserad. Oval med krönande bandrosett. Svängd ljusarm av mässing. Höjd 94, bredd 50 cm.

Lagningar, kompletteringar, bakstycke saknas.