187
70357

SUPSKED,

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
5 600 SEK
SUPSKED,

silver. P.Britt, Kalmar 1701-58/79. Bladet med graverad fransk lilja. Kronknopp.

Slitage, småbucklor.