192
70369

SPEGEL.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
8 200 SEK
SPEGEL.

Louis XVI. Bronserad. Kvadratisk med krönande urna med fåglar. Höjd 95, bredd 53 cm.

Dekorlagningar och skador.