214
70411

VINKYLARE.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Klubbat pris
10 500 SEK
VINKYLARE.

Louis XVI. Fanerad med mahogny, valnöt och lönn. Metallinsats. Rak form med avfasade hörn. Stiliserade inläggningar. Kulfötter. Höjd 52 cm.

Smärre skador.