274
70529

BORD, "BARBRO"

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
291 - 388 EUR
333 - 443 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
BORD, "BARBRO"

Jonathan De Pas, Donato D´Urbino & Paolo Lomazz för Zanotta, Italien, sannolikt 1970-tal. Rund glasskiva på tredelad fot av metall Höjd 74,5 cm, diameter 100 cm.

Smärre slitage.