Jonathan De Pas, Donato D´Urbino & Paolo Lomazz för Zanotta, Italien, sannolikt 1970-tal. Rund glasskiva på tredelad fot av metall Höjd 74,5 cm, diameter 100 cm.
Smärre slitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in