353
70609

Reinhold Norstedt

(Sverige, 1843-1911)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
12 500 SEK
Reinhold Norstedt
(Sverige, 1843-1911)

"Högsjö alleé, Wingåker"

Signerad Reinhold Norstedt och daterad Högsjö alleé Wingåker 1890. Pannå 24 x 33 cm.

Konstutställningen i Göteborg 1891.