357
70673

MATTA.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Klubbat pris
MATTA.

Semiantik Abbadeh. Benvit botten med polykroma rader av blomvaser. Smal benvit huvudbård med blommönster. 192,5x153,5 cm.

Ställvis slitage, smutsig, lagning. Kortsidorna saknar några knutrader.

Partly worn, dirty, one repair. The ends have a few rows of knots missing.