361
70677

MATTA..

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Klubbat pris
MATTA..

Semiantik Isfahan. Benvit botten med polykroma rådjur och blommande träd. Röd huvudbård med blommor, vaser och fåglar. 197,5x138,5 cm.

Ställvis något slitage, något smutsig och påmålad, smärre lagningar.

Partly some wear, slightly dirty, some painted areas, minor repairs.