435
70815

FAT, porslin. Qing dynastin, Kangxi (1662-1722).

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Klubbat pris

Dekor i famille vertefärger av blomsteruppsättning i kruka. Diameter 38 cm.

Skador, lagningar.