504
70939

STOLAR,

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Klubbat pris
9 200 SEK
STOLAR,

sex stycken. 1700/1800-tal. Bonade. Rak rygg med spjälor. Raka ben. Fast stoppad sits.

Förstärkningar, ställvis smärre skador.