558
71047

AMPEL,

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Klubbat pris
5 800 SEK
AMPEL,

för sex ljus. Fransk empire, 1800-talets början. Förgylld och patinerad brons. Höjd 20 cm.

Elmonterad, elborrad, omarbetad.