564
71063

BORDSSPEGEL.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
BORDSSPEGEL.

Empirestil. Förgylld brons. Rund fällbar på fyrdelad centralfot. Dubbla svanhänklar. Höjd 45 cm.

Proveniens

Antikurmakaren Ingvar Månsson, Malmö.