589
71123

FLASKA,

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Klubbat pris
3 800 SEK
FLASKA,

porslin. Japan, 1700-tal. Dekor i imarifärger. Höjd 15,5 cm.

Krackelyr, nagg.