612
71153

LJUSSTAKAR,

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
291 - 388 EUR
333 - 443 USD
Klubbat pris
3 400 SEK
LJUSSTAKAR,

Ljushattar saknas, skador, lagningar.