612
71153

LJUSSTAKAR,

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Klubbat pris
3 400 SEK
LJUSSTAKAR,

Ljushattar saknas, skador, lagningar.