630
71195

Terence La Noue

(USA, Född 1941)
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
436 - 523 EUR
456 - 547 USD
Klubbat pris

Terence La Noue
(USA, Född 1941)

"The water spirits"

Etsning, 1987, signerad 9/10. 69 x 49 cm.

Proveniens

Heland Wetterling Gallery, Stockholm.