648
71227

DAMARBETSBORD.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
DAMARBETSBORD.

Gustavianskt. Fanerat med ek och alm. Beslag av mässing. Rektangulär delvis skinnklädd skiva. Raka ben. Tre lådor i sargen. Längd 107, 46, höjd 77 cm. Nyckel medföljer.

Fanerskador, fanerlagningar, senare nyckelskyltar, mittenlådan låst.