671
71265

SPEGEL.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
436 - 523 EUR
456 - 547 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
SPEGEL.

Gustaviansk stil, 1900-tal. Förgylld och bronserad. Krön med sädeskärve, räfflad medaljong och blommor. Höjd 167, bredd 56 cm.

Spegelglas med ställvis slitage.