674
71271

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
16 500 SEK
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

Elegant sällskap på Gärdet

Signerad A. Palm. Akvarell 12,5 x 20 cm.