691
71305

Ivan Kolesnikov

(Ryssland, 1887-1929)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 590 EUR
1 380 - 1 660 USD
Klubbat pris
Ivan Kolesnikov
(Ryssland, 1887-1929)

Jägare i vinterlandskap

Signerad. Olja på pappannå 21 x 30 cm.

Signed. Oil on paper panel 21 x 30 cm.