695
71313

Bernard Neuville

(Frankrike)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Bernard Neuville
(Frankrike)

Stilleben med vinbär och plommon

Signerad Bernard Neuville. Uppfodrad duk 65 x 54 cm.

Lagningar.