69951

MATTA.

Utropspris
14 000 - 16 000 SEK
1 240 - 1 410 EUR
1 290 - 1 470 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
MATTA.

Antik Indisk. Benvit botten med polykroma medaljonger, små blommor, människor, fåglar och djur. Röd huvudbård med djur, fåglar och blommor. 486,5x394,5 cm.

Ställvis hårt slitage, fläckar, malskador, lagningar, fällning.

Partly hard wear, stains, mothdamages, repairs, one colour run area.