708
71337

Per Daniel Holm

(Sverige, 1835-1903)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Per Daniel Holm
(Sverige, 1835-1903)

Bergigt skogslandskap

Signerad P. Holm och daterad 1861. Duk 83 x 124 cm.

Lagningar.

Formgivare