755
71423

SKÅL,

Utropspris
2 000 - 4 000 SEK
177 - 353 EUR
184 - 368 USD
Klubbat pris
4 600 SEK
SKÅL,

porslin, 1600-tal. Hallmärke. Rund med dekor i underglasyrblått av växtslingor. Diam 13,5 cm.

Små kantnagg.