772
71465

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

Vy över Stockholms slott

Signerad Anna Palm Stockholm. Akvarell med täckvitt 18 x 30 cm.