78
70153

GARDINOMTAG,

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
388 - 484 EUR
443 - 554 USD
Klubbat pris
3 600 SEK
GARDINOMTAG,

fyra stycken. Empire, 1800-talets början. Förgylld mässing. Rund med dekor av palmetter och pärlstav. Diam 8 cm.

Smärre bucklor.