79
70155

EQUELLE,

Utropspris
5 000 - 8 000 SEK
441 - 706 EUR
460 - 737 USD
Klubbat pris
24 000 SEK
EQUELLE,

förgyllt silver. Barockstil. Rund på runt profilerat fat. Raka genombrutna hänklar.Heltäckande gravyr med medaljongere med putto i relief. Urtag för sked. Fatets diam 21, equellen 14 cm.

Slitage.