80
71391

MATTA

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
5 000 SEK
MATTA

Old Kina. Mellanbrun botten med polykroma blomkvistar, pioner, medaljong och hörnornament. Huvudbård med pionranka. 436x348,5 cm.

Ställvis hårdare slitage, smärre fläckar, trampveck, obet. lagning och malskador.

Partly harder wear, minor stains, folding wear, insignificant repair and mothdamages.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

177. Terry O'Neill, "Faye Dunaway, Hollywood, 1977".
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK