832
71575

TALLRIKAR,

Utropspris
2 000 SEK
177 EUR
184 USD
Klubbat pris
1 000 SEK
TALLRIKAR,

4 st, fajans. Delft 1700-tal. Runda (3) profilerad (1) med dekor i underglasyrblått av trädgårdsmotiv. Diam 21-23 cm.

Kantnagg. Glasyrsprickor (1 tallrik)