863
71637

KAFFESERVIS,

Utropspris
800 - 1 000 SEK
78 - 97 EUR
89 - 111 USD
Klubbat pris
4 200 SEK
KAFFESERVIS,

nio delar, porslin. Rörstrand, Alf Wallander. Jugend. Bestående av kaffekanna, sockerskål med lock, gräddkanna samt sex koppar med fat. Delvis förgylld dekor i grönt och rosa av blommor. Kaffekannans höjd 24 cm. En kopp utan fat medföljer.

Ett undersidesnagg.