9
69955

SKÅLFAT,

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Klubbat pris
SKÅLFAT,

kompaniporslin. Qing dynastin, Yongzheng (1723-35). Dekor i famille rosefärger av figurscen. Diameter 30 cm.

Skador, lagningar.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

158. Maria Friberg, "Absolute Dream", 2015.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
25 000

ditt bud
Aktuellt bud:
25 000 SEK