9
69955

SKÅLFAT,

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
291 - 388 EUR
333 - 443 USD
Klubbat pris
SKÅLFAT,

kompaniporslin. Qing dynastin, Yongzheng (1723-35). Dekor i famille rosefärger av figurscen. Diameter 30 cm.

Skador, lagningar.