923
71821

KOLONNSKÅP.

Utropspris
5 000 - 8 000 SEK
436 - 697 EUR
456 - 730 USD
Klubbat pris
17 000 SEK
KOLONNSKÅP.

Gustaviansk stil, 1800-tal. Ljust gråmålat, förgyllt och bronserat. Räfflad kolonn på kvadratisk bas. Anteckning undertill om förgyllararbete. Höjd 131 cm.