931
71835

DALAHÄSTAR,

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
145 - 194 EUR
166 - 222 USD
Klubbat pris
2 800 SEK
DALAHÄSTAR,

2 st, 1900-talets första kvartal. Höjd 4,5 resp 18,5 cm.

Slitage.