935
71843

POTTSKÅP.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
POTTSKÅP.

Omkring 1800. Fanerat med mahogny. Rektangulär skiva. Raka kannelerade ben. Rulljalusi och låda. Bredd 48, djup 31, höjd 66 cm.

Torksprickor, lagningar.