95
70185

AKVARELLER,

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
106 - 133 EUR
111 - 139 USD
Klubbat pris
1 900 SEK
AKVARELLER,

2 st. Japan 1700-tal. Genrescener med musicerande resp läsande geishor. 16x23 cm. Monterade i ramar av glas. (32x38,5 cm). Ej examinerade ur ram.

Skador.