951
71871

SKRIVBORD.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
349 - 523 EUR
365 - 547 USD
Klubbat pris
8 500 SEK
SKRIVBORD.

Rokokostil. Svartmålat och bronserat. Rektangulär skiva på svängda ben. Dekor av målad mussla. Längd 161, bredd 103, höjd 77 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Sveriges Riksbank.