955
71695

Ehrnfried Wahlqvist

(Sverige, 1814-1895)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
710 - 887 EUR
741 - 926 USD
Klubbat pris
Ehrnfried Wahlqvist
(Sverige, 1814-1895)

Forslandskap

Signerad EW och daterad 1881. Duk 65 x 97 cm.

Tilläggslista

Undersåkersälven.