96
70187

John Georg Arsenius

(Sverige, 1818-1903)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Klubbat pris
John Georg Arsenius
(Sverige, 1818-1903)

Stallsinteriör

Signerad J.Arsenius och daterad 1897 . Duk 82 x 112 cm.