974
71911

LJUSKRONA,

Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 740 - 2 620 EUR
1 830 - 2 740 USD
Klubbat pris
28 000 SEK
LJUSKRONA,

för 30 ljus. Oskariansk. Förgylld mässingsstomme behängd med olikslipade prismor. Svängda bladornerade ljusarmar. Höjd 120, diam 90 cm.

Smärre skador.