1027
102877

SERVIS, 22 delar, flintgods. England, 1800-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris

Bestående av 10 flata resp 11 djupa tallrikar samt en terrin med lock och fat.

Terrin med lock och fat med lagningar.