1045
103387

Lorenzo Pasinelli, (Efter?)

(Italien, 1629-1700)
Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
174 - 262 EUR
182 - 274 USD
Klubbat pris
Lorenzo Pasinelli, (Efter?)
(Italien, 1629-1700)

Kristus, Jungfru Maria och Petrus.

Etsning. 45 x 34 cm.

Skador defekter, pappersförlust i bildens nedre kant (delvis över adress). Bildens vänstra kant skarvad, veck samt fläckar.