1052
95393

SPJÄLBAND, två stycken. 1800-tal.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
192 - 287 EUR
217 - 325 USD
Klubbat pris
1 000 SEK

Broderade med förgyllna upphängen. Längd 182 resp 60 cm.

Skador, lagningar.