Madeleine Pyk – en samling F769
1074
102223

Alfred Ekstam

(Sverige, 1878-1935)
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Klubbat pris
8 200 SEK
Alfred Ekstam
(Sverige, 1878-1935)

"När Ola på hage"

Signerad a.Ekstam och daterad februaridag 1916. Duk 34 x 45 cm..