1079
103883

KANDELABRAR för tre ljus, ett par, flintgods. Rörstrand, 1900-talets början. "Daldansen".

Utropspris
3 000 SEK
262 EUR
274 USD
Klubbat pris
4 500 SEK

Höjd 25,5 cm.

Krackelyrer. ---------------------------------------------------